Módne a lacné obliekanie

Módne a lacné obliekanie

V peňaženke vietor a v skrini nič vhodné na oblečenie. To je veľmi častým problémom každej z nás. Aj chlapov! Vo výkladoch obchodov Vás neustále vítajú všemožné módne vychytávky, no vy si ich však nemôžete dovoliť? Nezúfajte, vždy je tu riešenie. Okrem toho móda by predsa nemala stáť na peniazoch, skôr na originalite. A tak je teda jasné, že obliecť sa dá aj vkusne, aj moderne a pri tom za málo peňazí, vaporetas baratas. Ak sa Vám aj občas stane, že stojíte smutne pred skriňou (viem, že sa Vám to stane určite) a ste presvedčená, že si nemáte čo obliecť, pozrite sa pre istotu ešte raz. Je totižto veľmi veľa kombinácii, ktoré ste z Vášho šatníka určite ešte nevyskúšali. A ani Vás nenapadli! Preto len čo to vytiahnite a skúste to nakombinovať s úplne iným kúskom ako ste doposiaľ zvyknutá, občas niektoré kombinácie dokážu prekvapiť. Ak sa Vám aj tak nič nepozdáva vytiahnite starú overenú klasiku, teda niečo, čo už ste mali oblečené tisíckrát ,ale nikdy Vás to zatiaľ nesklamalo. Niečo čo Vám jednoducho povedané sadne ako uliate.

Pre niekoho sú to malé čierne kokteilové šaty, pre niekoho košeľa a rifle, pre iného overal. Tieto zaručené kúsky, teda oblečenie, ktoré Vám sedí, sú dobrou voľbou. Za prvé sa v nich cítite dobre a za druhé to ako sa v tom cítite je aj patrične vidieť. Ak teda vytiahnete niečo staré so skrine tak určite ušetríte. Ďalšia možnosť ako ušetriť je nechávať si v šatníku kvalitné kúsky. Ja sa napríklad riadim vždy heslom, čo je kvalitné nevyhadzuj a to isté radím aj Vám. Ako vieme móda a módne trendy sa vždy vracajú. Ak je určitý kúsok kvalitný, určite mu miesto v skrini zanechajte. Aj keď ho jednu dve sezóny nevytiahnete určite sa ešte na svetlo sveta ešte vráti. Takými to kúskami sú napríklad kožené či rifľové bundy, kožušiny, ale nakoniec čokoľvek, čo má svoju hodnotu a je kvalitne urobené. Obdivujem šikovných a zručných ľudí, pretože oni sú práve tí, ktorí veľa krát vďaka svojej zručnosti dokážu ušetriť kopu peňazí. Jednoduché kúsky zo svojho šatníka si dokážu oživiť podľa vlastného nápadu a vdýchnuť im tak punc originality. A čo je viac trendy a šik ako osobitosť.

Osobitnou radou je tiež, ak si to vďaka Vašej postave môžete dovoliť, nakupujte v detskom oddelení. Detské šaty ako aj topánky sú často lacnejšie a pri tom veľkostne dostupné aj pre dospelé ženy. Ak ste naozaj dospelá ženy vyhnite sa zbytočnému nakupovanie každého nového módneho trendu. Nie všetko čo sa nosí Vám totiž to zaručene musí sadnúť. Znovu opakujem buďte osobité, to je to čaro a kúzlo, ktoré môžete aj vy priniesť móde. Osobité kúsky zaručene nájdete aj v predajniach z druhej ruky, len sa treba vedieť aj prehrabávať (limpiarconvapor). Ak sa dostanete do takéhoto typu obchodu niekedy je to fakt na dlhšiu dobu, ale oplatí sa. Úlovky so sekáčov sú niekedy naozaj na nezaplatenie. Častokrát sa môžete dostať k značkovým a originálnym kúskom za celkom nízku cenu. Tak teda sa pustime do obliekania a len do takého čiastočného nakupovania.